Banner 1
Bizimle İletişime Geçmek İçin Canlı Destek Hattımız Hafta İçi ve Cumartesi 11:00 - 03:00 Pazar Günü 12:00 - 00:00 Saatleri Arasında Açıktır.

Gamelab yardım

Sitemiz giriş sayfasında (Anasayfa)  sağ bölümde ki "Kayıt Ol" düğmesine (butonuna) tıklayıp , sizden istenen  üyelik için gereken bilgileri giriyorsunuz. Sonrasında  1 dakikalık bir zaman aralığında  e-postanıza  gönderilen  üyelik onayı mesajını açıp mesaj içerisindeki üyeliği onayla linkine dokunup işlemi bitiriyorsunuz, Hızlı kayıt olmak için sitemize facebook ile üye olunuz.
Sitemiz giriş sayfasında (Anasayfa)  sağ bölümde  yer alan "Şifremi unuttum?"  sekmesine (butonuna) tıklayarak çok kolay bir şekilde gamelab üyelik şifrenizi  değiştirip yenileyebilirsiniz. Üye bilgileriniz için ise siteye başarılı  girişi sağladıktan sonra sağ sütunda ki "SAYFAM" düğmesine  tıklayıp  hemen sonra sol köşe de yer alan "ÜYELİK BİLGİLERİM" sekmesine  tıklayıp  değiştirmek istediğiniz üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz...
Sitemiz (Gamelab) Gpay ve  PayTR  altyapıları ile güvenli ödeme yapabilir  ve 3D Secure ile 7/24 güvendesiniz... Ayrıca 128Bit SSL sertifikası'da mevcuttur.

   Zynga Poker Chip Nasıl Satın Alınır ?

   Turn Poker Chip Nasıl Satın Alınır ?

    Tempo Poker Chip Nasıl Satın Alınır ?

    Enjoy Poker Chip Nasıl Satın Alınır ?

    ATM'den Kartsız İşlem Para Nasıl Yatırılır ?